• KONKURS PIOSENKI KLAS 1 - 3

• We wtorek 6 czerwca odbył się konkurs piosenki polskiej dla uczniów klas 1-3.

Konkurs rozpoczął się od wspólnej zabawy przy piosence „Magiczna liczba 7”. Wspólnie wykonany utwór ośmielił wykonawców i pięknie zaprezentowali swoje utwory. Jury wyłoniło następujących zwycięzców: I miejsce Jakub Futerski z kl. III a, II miejsce Kornelia Pionke z kl. I b i III miejsce Illia Nebesnyj z kl. III a. Na wyróżnienia zasłużyli: Angelina Sereda z kl. II a, Agnieszka Gałka z kl. III b, Amelia Wdowiak z kl. II b oraz Igor Lewandowski z kl. III a. Wszystkim serdecznie dziękujemy i życzymy dalszych sukcesów.

J. Nuszczyńska, zdjęcia: W. Tobolska

• KONKURS KALIGRAFICZNY UCZNIÓW KLAS CZWARTYCH

• W środę 29 maja odbył się szkolny konkurs kaligraficzny o tytuł Mistrza Kaligrafii II półrocza.

Uczniowie przepisywali fragment książki. pt. „Lato Muminków”. Ocenie podlegały między innymi: prawidłowe proporcje w budowie liter, odpowiednie łączenie liter (płynność pisma), właściwe zagęszczenie liter, estetyka pisma, brak błędów ortograficznych.

Mistrzem kaligrafii II półrocza roku szkolnego 2023/2024 została Martyna Kobiałka z kl. IVb, zaś wicemistrzem - Julia Woźniak z kl. IVa !

Gratulujemy!

(W. Tobolska, B. Smulska)