Plan zajęć pozalekcyjnych
nazwa
prowadzący
dzień
godzina
częstotliwość
sala
Język polski dla uchodźców gr. I
Sylwia Dzikowska
Agnieszka Rajter
Sylwia Dzikowska
poniedziałek
wtorek
czwartek
13.45-15.15
14.35-16.50
15.30-16.15
co tydzień
co tydzień
co tydzień
4
31
4
Język polski dla uchodźców gr. II
Beata Smulska
Ryszard Mostek
Ryszard Mostek
poniedziałek
środa
czwartek
14.40-17.00
14.40-16.20
14.40-15.25
co tydzień
co tydzień
co tydzień
5
24
24
Język polski dla obcokrajowców
Agnieszka Rajter
Agnieszka Rajter
środa
piątek
13.35-14.20
9.50-10.35
co tydzień
co tydzień
31
31
Wyrównanie różnic programowych z j. polskiego A.L.
Beata Smulska
czwartek
13.45-14.30
co tydzień
5
Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego kl. VI
Ryszard Mostek
wtorek
13.45-14.30
co drugi tydzień
24
Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego kl. VIII
Ryszard Mostek
czwartek
15.35-16.20
co drugi tydzień
24
Zajęcia wyrównawcze z matematyki kl. V
Anna Świstak
poniedziałek
14.40-15.25
co drugi tydzień
2
Zajęcia wyrównawcze z matematyki kl. VI
Agnieszka Kacza
czwartek
13.45-14.30
co drugi tydzień
13
Zajęcia wyrównawcze z matematyki kl. VIII
Agnieszka Kacza
piątek
13.45-14.30
co drugi tydzień
13
Terapia logopedyczna gr. I
Agnieszka Soroczyńska
środa
8.55-9.40
co drugi tydzień
3b
Terapia logopedyczna gr. II
Agnieszka Soroczyńska
środa
8.00-8.45
co drugi tydzień
3b
Terapia logopedyczna gr. III
Agnieszka Soroczyńska
środa
8.55-9.40
co drugi tydzień
3b
Terapia logopedyczna gr. IV
Agnieszka Soroczyńska
czwartek
12.50-13.35
co drugi tydzień
3b
Terapia logopedyczna gr. V
Agnieszka Soroczyńska
czwartek
13.45-14.30
co drugi tydzień
3b
Terapia logopedyczna gr. VI
Agnieszka Soroczyńska
czwartek
13.45-14.30
co drugi tydzień
3b
Terapia logopedyczna gr. VII
Agnieszka Soroczyńska
czwartek
12.50-13.35
co drugi tydzień
3b
Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne gr. I
Magdalena Armuszewska
poniedziałek
15.30-16.15
co tydzień
018
Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne gr. II
Magdalena Armuszewska
środa
8.00-8.45
co tydzień
018
Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne gr. VII
Magdalena Armuszewska
poniedziałek
8.55-9.40
co tydzień
018
Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne gr. VIII
Magdalena Armuszewska
czwartek
12.40-13.25
co tydzień
018
Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne gr. X
Magdalena Armuszewska
środa
15.00-15.45
co tydzień
018
Zajęcia terapeutyczne z psychologiem gr. I
Agnieszka Soroczyńska
wtorek
8.55-9.40
co drugi tydzień
3b
Zajęcia terapeutyczne z psychologiem gr. II
Agnieszka Soroczyńska
poniedziałek
13.45-14.30
co drugi tydzień
3b
Zajęcia terapeutyczne z psychologiem gr. III
Agnieszka Soroczyńska
poniedziałek
13.45-14.30
co drugi tydzień
3b
Zajęcia terapeutyczne z psychologiem gr. IV
Agnieszka Soroczyńska
poniedziałek
15.30-16.15
co drugi tydzień
3b
Zajęcia terapeutyczne z psychologiem gr. V
Agnieszka Soroczyńska
poniedziałek
13.00-13.45
co drugi tydzień
3b
Zajęcia terapeutyczne z psychologiem gr. VI
Agnieszka Soroczyńska
poniedziałek
14.40-15.25
co drugi tydzień
3b
Zajęcia stymulujące rozwój myślenia i mowy gr. I
Agnieszka Soroczyńska
czwartek
14.40-15.25
co drugi tydzień
3b
Zajęcia stymulujące rozwój myślenia i mowy gr. II
Agnieszka Soroczyńska
czwartek
15.30-16.15
co drugi tydzień
3b
Zajęcia stymulujące rozwój myślenia i mowy gr. III
Agnieszka Soroczyńska
czwartek
14.40-15.25
co drugi tydzień
3b
Zajęcia stymulujące rozwój myślenia i mowy gr. IV
Agnieszka Soroczyńska
czwartek
15.30-16.15
co drugi tydzień
3b
Zajęcia rozwijające komp. emocjonalno-społ. gr. I
Agnieszka Soroczyńska
wtorek
8.55-9.40
co drugi tydzień
3b
Zajęcia rozwijające komp. emocjonalno-społ. gr. II
Agnieszka Soroczyńska
poniedziałek
14.40-15.25
co drugi tydzień
3b
RZiU przyrodniczo – ekologiczne kl. IV
Kornelia Cebula-Czajkowska
czwartek
13.45-14.30
co tydzień
22
RZiU teatralno – recytatorskie kl. IV
Ryszard Mostek
środa
13.45-14.30
co tydzień
24
RZiU Laboratoria Przyszłości kl. V
Aleksandra Ostrowska
wtorek
14.40-15.25
co tydzień
28
RZiU matematyczne kl. V
Anna Świstak
piątek
13.45-14.30
co tydzień
2
RZiU plastyczne kl. V
Marta Ślazyk
wtorek
14.40-15.25
co tydzień
25
RZiU wokalno – artystyczne kl. VI
Beata Smulska
poniedziałek
13.45-14.30
co tydzień
5
RZiU matematyczno – informatyczne kl. VI
Agnieszka Kacza
środa
8.00-8.45
co tydzień
13
RZiU techniczno – rękodzielnicze kl. VI
Emilia Żukowska
środa
14.40-15.25
co tydzień
018
RZiU matematyczne kl. VIII
Marlena Rembarz
czwartek
14.40-15.25
co tydzień
11
RZiU polonistyczne kl. VIII
Sylwia Dzikowska
czwartek
14.40-15.25
co tydzień
4