• W pewnej pięknej krainie zwanej Szkołą Podstawową Nr 1 w Pile
        gdzie życie słodko płynie, znajduje się miejsce,
        które ze swych uroków słynie ŚWIETLICA

ŚWIETLICA CZYNNA JEST
                               OD 645 DO 1630

Nasi uczniowie mogą tutaj ciekawie spędzić wolny czas zarówno przed jak i po zajęciach lekcyjnych. Prowadzimy ciekawe zajęcia: dydaktyczne, czytelnicze, plastyczne, umuzykalniające, sportowe, relaksujące oraz tematyczne. Organizowane gry i zabawy sportowe na boisku szkolnym sprzyjają czynnemu wypoczynkowi po zajęciach dydaktycznych.

DZIAŁALNOŚĆ ŚWIETLICY w roku szkolnym 2018/2019

kwadrat DZIEŃ KROPKI W ŚWIETLICY
        Dnia 15.09.2017r. dzieci ze świetlicy szkolnej obchodziły Międzynarodowy Dzień Kropki. Obchody Dnia Kropki zostały zainspirowane powieścią Petera Reynoldsa, który napisał książkę „The Dot”. Jest to opowiadanie o kropce, która zmieniła świat małej Vashti. Dzięki kropce dziewczynka uwierzyła w siebie.
        Dlatego jest to święto kreatywności, odwagi i zabawy. W tym dniu zorganizowano wiele działań, które pomogły dzieciom odkryć talenty, poznać swoje mocne strony i je zaprezentować. Motywem przewodnim była kropka. Wspólnie oglądaliśmy film „The Dot”. Następnie uczniowie zainspirowani przez małą Vashti tworzyli kropkowe dzieła sztuki. Obowiązywała moda w kropki, dodatkową atrakcją była fotościanka z kropkowymi gadżetami. zobacz>

kwadrat MIĘDZYŚWIETLICOWY KONKURS PLASTYCZNY zobacz>

kwadrat WYNIKI KONKURSU PLASTYCZNEGO „PLUSZOWY MIŚ MOIM PRZYJACIELEM” zobacz>