• Szanowni Państwo,

Rada Rodziców gromadzi fundusze, które pochodzą z dobrowolnych składek i darowizn. Składka podzielona jest na trzy części po to, aby było nam łatwiej gospodarować funduszami. Przeznaczone są one między innymi na nagrody w szkolnych konkursach i zawodach sportowych, zakup nagród na zakończenie roku szkolnego, dyplomów, słodkich upominków, organizację uroczystości szkolnych (składka na Radę Rodziców).
                    Nasze dzieci mają zapewnione materiały dydaktyczne, testy oraz inne pomoce w formie papierowej powielane przez nauczycieli, a wykorzystywane w czasie lekcji (składka na ksero). Nauczyciele przedmiotów nie wymagają od rodziców dodatkowych funduszy na te cele.

Od wielu lat wspomagamy szkołę w wyposażaniu w pomoce multimedialne niezbędne w nowoczesnym procesie dydaktycznym (np. rzutniki multimedialne w klasach, komputery w czytelni i salach komputerowych). To dzięki nam szkoła ma możliwość szybciej osiągnąć wysoki poziom w zakresie dobrego wyposażenia (składka na multimedia).
        Każda otrzymana wpłata pozwala na realizację przedsięwzięć służących naszym dzieciom. Dlatego i w tym roku liczymy na rodzicielską hojność oraz zaangażowanie w szkolne życie naszych dzieci.

W dniu 26 września odbyło się plenarne spotkanie Rady Rodziców, na którym udzielono absolutorium ustępującemu Prezydium Rady, wybrano na rok szkolny 2023/2024 Prezydium Rady Rodziców i Komisję Rewizyjną, ustalono składki, uchwalono do realizacji Program wychowawczo – profilaktyczny.
                                             Ewelina Bardeli – Przewodnicząca Rady Rodziców

Prezydium Rady Rodziców
        1. przewodnicząca – Ewelina Bardeli
        2. zastępca przewodniczącej – Piotr Klockiewicz
        3. Członkowie – Joanna Krzeszewska, Anna Krauze, Natalia Woźniak

Komisja Rewizyjna
        1. Joanna Siwiak
        2. Iwona Wieczorek

Składki w roku szkolnym 2023/2024
        Fundusz Rady Rodziców w wysokości 30 zł (od rodziny)
        Ksero w wysokości 20 zł (od ucznia)
        Multimedia 10 zł (od ucznia)

Konkurs dla klas !!!
        Rada Rodziców ogłasza konkurs!
        Klasa, która wpłaci do 30.11.2023 r. wszystkie trzy składki: na fundusz Rady Rodziców, na ksero oraz na multimedia w 100%, zostanie nagrodzona zwrotem 50% wpłaconej kwoty na Fundusz Rady Rodziców
        (z wyłączeniem środków na ksero i multimedia) z przeznaczeniem tych środków na potrzeby klasy.

Przewodnicząca RR Ewelina Bardeli