Strona główna
Aktualności
POŻEGNANIE KLAS ÓSMYCH
31zdjęcia: D. Zubowicz
KLASY IV W KINIE
25 czerwca 2026 r. uczniowie klas IVa i IVb wraz z wychowawczyniami wybrali się do kina Helios na seans filmu „Toy Story 5”.
Film dostarczył wszystkim wielu emocji, uśmiechu i dobrej zabawy.
Po seansie, zgodnie z naszą tradycją, udaliśmy się na pyszne lody. Była to doskonała okazja do wspólnego spędzenia czasu, rozmów i miłego zakończenia roku szkolnego.
WYCIECZKA ROWEROWA NAD JEZIORO PŁOTKI
23 czerwca klasa 6b wyruszyła rowerami nad Jezioro Płotki.
6Wyposażeni w kaski i dobre humory podziwialiśmy przyrodę i cieszyliśmy się z ruchu na świeżym powietrzu.
Nad jeziorem czekał na nas prowiant przygotowany przez rodziców.
Piekliśmy kiełbaski przy ognisku. Nie obyło się bez przygód i awarii roweru.
Realizowane programy
