Zadaniem dzieci było wykonanie instrumentu muzycznego. Wiele pięknych dzieł powstało we współpracy z rodzicami, co dodatkowo wzmocniło rodzinne więzi i przyniosło mnóstwo radości. Komisja konkursowa: Pani wicedyrektor Sylwia Dzikowska, Pani Agnieszka Witt-przedstawicielka Rady Rodziców, Pani Beata Smulska, Pan Ryszard Mostek oraz uczniowie należący do Samorządu Uczniowskiego Malwina Kanecka i Nikodem Spayer wyłonili zwycięzców konkursu. Ocenie podlegała: pomysłowość, estetyka, inwencja twórcza, precyzja wykonania, oryginalność instrumentu. Jury miało trudne zadanie, ponieważ każdy instrument zachwycał pomysłowością i estetyką wykonania. Dziękuję wszystkim uczniom i ich rodzicom za zaangażowanie, pomysłowość, świetną zabawę, która była okazją do wspólnego spędzenia czasu i rozwijania wyobraźni. Wasza praca pokazała, że muzyka łączy pokolenia i inspiruje do działania.
WYNIKI KONKURSU
I MIEJSCE
Hanna Niewrzałek kl.Va - gitara elektryczna
II MIEJSCE
Kaja Borowska kl.Va - gitara elektryczna
III MIEJSCE
Julia Jelińska kl.Vb - pianino
Hubert Jankowski kl.Va - gitara
WYRÓŻNIENIA
Maciej Kodeniec kl.IVa - bębenek
Nalalia Półtorak kl.IVb - bębenek
Alan Kwaśny kl.IVb - harfa
Jakub Futerski kl.Va - kolorowa gitara klasyczna
Bartłomiej Leda kl.Vb - bębenek afrykański
B. Smulska