• Sukcesy w roku szkolnym 2018/2019

        kwadrat Lena Grabowska (IVa) - I miejsce na poziomie klas IV - V w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Figlarne, Szkolne Anioły"

        kwadrat Amelia Zgaińska (IVa) - III miejsce na poziomie klas IV - V w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Figlarne, Szkolne Anioły"

        kwadrat Maria Matyla (VIc) - II miejsce na poziomie klas VI - VII w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Figlarne, Szkolne Anioły"

        kwadrat Małgorzata Degórska (VIIIc) - II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Figlarne, Szkolne Anioły"

        kwadrat Natalia Piątek, Klaudia Nielipowicz, Dominika Rutkowska, Amelia Olszewska, Zofia Płowens, Katarzyna Jagła, Patrycja Stopyra i Agata Bornikowska - III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Koszykówce Dziewcząt

        kwadrat Grabowska Lena, Janecka Martyna, Kaźmierczak Natalia, Kozłowska Wiktoria, Malicka Maja, Masyra Julia, Piątek Paulina,Stefaniak Julia, Stróżyńska Weronika, Szymańska Zuzanna,Tomaszewicz Amelia, Draszawka Natalia, Plata Lilianna, Chilińska Maja, Stepka Nadia, Wysocka Marta, Rozpendek Wiktoria, Tetzlaff Vanessa, Jagła Ewa - III miejsce w  Mistrzostwach Piły w cztery ognie

        kwadrat Małgorzata Degórska (VIIIc) - III miejsce w konkursie języka niemieckiego „Aphorismen in Comics”

        kwadrat Emilia Jabłońska (IIa) - wyróżnienie w Miejskim Konkursie "Podniebni rycerze"

        kwadrat Anita Wieczorek (IIIa) - II miejsce w Miejskim Konkursie "Podniebni rycerze"
         
        kwadrat Karolina Jakubowska (Va) - II miejsce w IV Meetingu Lekkoatletycznym w biegu na 30m


        kwadrat Szymon Langner (Va) - II miejsce w IV Meetingu Lekkoatletycznym w biegu na 30m

        kwadrat Zuzanna Ziółkowska (Va) - II miejsce w IV Meetingu Lekkoatletycznym w skoku wzwyż

        kwadrat Oliwia Malicka (VIa) - III miejsce w IV Meetingu Lekkoatletycznym w biegu na 30m

        kwadrat Michał Jakubowski (VIa) - III miejsce w IV Meetingu Lekkoatletycznym w biegu na 30m

        kwadrat Natalia Kisiel (VIa) - III miejsce w IV Meetingu Lekkoatletycznym w skoku wzwyż

        kwadrat Maciej Lis (VIa) - III miejsce w IV Meetingu Lekkoatletycznym w skoku wzwyż

        kwadrat Paweł Duda (Va) - III miejsce w IV Meetingu Lekkoatletycznym w skoku wzwyż

        kwadrat Reprezentacja SP1- II miejsce w IV Meetingu Lekkoatletycznym w klasyfikacji drużynowej

        kwadrat Anna Czapska (IVe) - III miejsce w Miejskim Konkursie Poetyckim na wiersz „Pan Pomidor spotyka Frau Tomate”

        kwadrat Ewa Jagła (IVd) - wyróżnienie w Miejskim Konkursie Poetyckim na wiersz „Pan Pomidor spotyka Frau Tomate”

        kwadrat Sandra Bracisiewicz (Vb) - wyróżnienie w Miejskim Konkursie Poetyckim na wiersz „Pan Pomidor spotyka Frau Tomate”

        kwadrat Weronika Bogdańska (IIIa) - wyróżnienie w Rejonowym Konkursie Recytatorskim dla uczniów klas I – III pt. „Wiersze Jana Brzechwy, Juliana Tuwima i innych poetów w inscenizacji dziecięcej”

        kwadrat Julia Bolesta, Weronika Bogdańska, Filip Hoffman, Anita Wieczorek (IIIa) - III miejsce w Miejskim Konkursie dla uczniów klas III „Matematyczny Rebusy”

        kwadrat Oskar Klockiewicz - I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Ilustracja do Baśni Braci Grimm”

        kwadrat Weronika Bogdańska (IIIa) - III miejsce w VIII Międzyświetlicowym Konkursie Kaligraficznym „Piszę Pięknie”

        kwadrat Julia Bolesta (IIIa) - wyróżnienie w VIII Międzyświetlicowym Konkursie Kaligraficznym „Piszę Pięknie”

        kwadrat Reprezentacja dziewcząt kl. VII - II miejsce w Finale Mistrzostw Piły w Piłce Ręcznej Dziewcząt Klas VII

        kwadrat Julia Januszewska (Ib) - wyróżnienie w Międzyświetlicowym Konkursie Plastycznym „11 listopada oczami młodych patriotów”

        kwadrat Nikola Nawrocka (IIb) - III miejsce w Międzyświetlicowym Konkursie Plastycznym „11 listopada oczami młodych patriotów”

        kwadrat Hanna Michniewicz (IIa) - II miejsce w Międzyświetlicowym Konkursie Plastycznym „11 listopada oczami młodych patriotów”

        kwadrat Letycja Łosoś, Julia Szczepańska, Kateryna Malku, Katarzyna Jagła, Patrycja Stopyra, Marta Pawłoszek, Natasza Uszko, Lena Fijołek II miejsce w Mistrzostwach Piły w Koszykówce Dziewcząt

        kwadrat Maria Matyla (VIc) - Laureatka XV edycji Diecezjalnego Konkursu Plastycznego
        „MÓJ KOŚCIÓŁ NA POMORZU”

        kwadrat Weronika Bogdańska (IIIa) - wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Recytatorskim Poezji Patriotycznej "MÓJ DOM, MOJA OJCZYZNA"

        kwadrat Anita Wieczorek (IIIa) - III miejsce w Powiatowym Konkursie Recytatorskim Poezji Patriotycznej "MÓJ DOM, MOJA OJCZYZNA"